اخبار > ناحیه صنعتی سربیشه توسعه می یابد
 


نسخه چاپي      ارسال به ديگران

ناحیه صنعتی سربیشه توسعه می یابد

در حال حاضر تمام زمین های صنعتی ناحیه صنعتی سربیشه به متقاضیان واگذار شده و باید هر چه زودتر طرح توسعه این ناحیه اجرا شود.

در حال حاضر تمام زمین های صنعتی ناحیه صنعتی سربیشه به متقاضیان واگذار شده و باید هر چه زودتر طرح توسعه این ناحیه اجرا شود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، در پی بازدیدهای متوالی از شهرک ها و نواحی صنعتی استان و همچنین دیدارهای مستمر با فرمانداران شهرستان، پیش از ظهر امروز مهندس پارسا با فرماندار سربیشه دیدار و از شهرک تخصصی سنگ و ناحیه صنعتی این شهرستان بازدید کرد.

 

مهندس پارسا در این دیدار ابتدا گزارشی از وضعیت نواحی صنعتی و شهرک تخصصی سنگ این شهرستان ارائه کرد و گفت : در حال حاضر تمام زمین های صنعتی ناحیه صنعتی سربیشه به متقاضیان واگذار شده و دیگر زمینی در دسترس نیست تا واگذار شود که این امر می طلبد تا طرح توسعه این ناحیه به زودی اجرا شود.

 

وی در ادامه از فرماندار درخواست کرد تا در این خصوص بررسی های لازم انجام و بخشی از اراضی مجاور این ناحیه به این امر اختصاص داده شود.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی البته درخواست هایی نیز از فرماندار سربیشه داشت که یکی از این ها موضوع اختصاص اعتبار برای پرداخت دیون پیمانکاران پروژه گازرسانی به ناحیه صنعتی مود بود که وی در این رابطه اظهار کرد: پروژه توزیع گاز ناحیه صنعتی مود از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است و در صورتی که دیون پیمانکاران پرداخت شود می توان این پروژه را تا هفته دولت سال جاری افتتاح کرد.

 

مهندس پارسا از فرماندار سربیشه خواست تا این موضوع را در اعتبارات این شهرستان بگنجاند.

 

به گفته وی برای اجرای پروژه روشنایی معابر و آسفالت بخشی از معابر ناحیه صنعتی مود نیز اعتباراتی لازم است که فرمانداری می تواند در این زمینه کمک به سزایی بکند.

 

این گزارش حاکی است پس از این دیدار ، جلسه ای با حضور دستگاه های خدمات رسان از جمله شهرداری ، آب ، برق ، منابع طبیعی ، محیط زیست، راه و شهرسازی ، گاز ، پلیس راه و ... برگزار و مواردی از قبیل اصلاح ورودی ناحیه صنعتی سربیشه ، دفن پسماندها ، طرح توسعه ناحیه صنعتی سربیشه ، روشنایی معابر و ... مطرح و برای هر یک راهکارهای لازم ارائه شد.

 

در ادامه سفر مهندس پارسا از ناحیه صنعتی و شهرک تخصصی سنگ سربیشه و برخی از واحدهای تولیدی مستقر در این شهرک ها بازدید کرد.

تاريخ: 1399/03/14  | ساعت: ٠٨:١٢ | شناسه: ١٠٤٢٦ | تعداد نمايش: 30

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج